Bijna een volledig jaar. Zolang is het geleden dat ik hier nog op mijn blog was. Het lijkt eigenlijk nog langer. Dat betekent niet dat ik helemaal weg was. Ik kwam wel nog lezen bij jullie. Vaak in stilte. Zo’n voyeur die niets achter laat. Zo’n voyeurs komen hier ook wel eens gluren. Alleen ben ik er eentje van het lievere soort. Zonder gif, gewoon uit gemeende interesse.
Bij een nieuw jaar horen nieuwe voornemens. Opnieuw beginnen bloggen is er daar eentje van. Maar het nieuwe jaar belooft zoveel meer hier. Geen verhuizing meer. Dat deden we vorig jaar al. Geen nieuwe job. Want ik ben blij waar ik zit. Op de verschillende plaatsen waar ik mag zitten. Dat is pittig, maar boeiend. En het verveelt nooit. Een baby. Dat belooft het nieuwe jaar. Tegen de zomer. Dat belooft verandering. En drukte. Jammer genoeg ook een bevalling. En serieuze avondmisselijkheid. Maar dat nemen we erbij. Het zal in elk geval genoeg inspiratie opleveren.
Maar we nemen het stap per stap. Dit is post 1 van 2020. Hopelijk houdt het voornemen dit jaar wel stand. En hoor ik jullie gauw.
Hoe verging het jullie het afgelopen jaar?
Waow, van harte gefeiciteerd met je zwangerschap! Ik duim alvast voor een snelle bevalling! En uiteraard voor een wolk van een baby!
LikeLike
Een dikke proficiat! Heel blij dat je terug bent!
LikeLike
Proficiat!
LikeLike
Wauw! Proficiat!
LikeLike
fijn dat je terug bent.
En heel erg gefeliciteerd met je zwangerschap!
LikeLike
Prachtig nieuws.
LikeLike
Oh proficiat met de zwangerschap!!
LikeLike
Leuk nieuws, proficiat!
LikeLike
Nogmaals proficiat, Valerie!
LikeLike
Wat fijn je hier terug te zien!
LikeLike
Proficiat! Hopelijk gaat die avondmisselijkheid snel voorbij!
LikeLike
Proficiat 😊!
LikeLike
Een geweldig dikke proficiat! Wat fijn te lezen en je nog eens te horen.
LikeGeliked door 1 persoon
leuke blog !
en proficiat 😉
LikeLike