Het was jullie misschien nog niet opgevallen, maar de url van mijn blog hier is gewijzigd. Van “wordpress.com” ben ik overgegaan naar een echte “.com”. Sinds vandaag is falderie.com mijn nieuwe webstek.
De eerlijkheid gebiedt me te zeggen dat het wat voeten in de aarde heeft gehad. De belofte van WordPress dat alles binnen de 72 u automatisch zou verlopen, was namelijk…alleen maar een belofte. Drie dagen later zat er namelijk nog steeds geen beweging in die falderie.com. Zelf aan de instelling prutsen bracht ook geen zoden aan de dijk. Gelukkig bood het wereldwijde web redding. Ik ontdekte Blogtrommel.com en de vriendelijke Ben bracht me in contact met Petra van hostingbedrijf Justhost.nl. Een paar uur later was alles in orde. Bleek het een technisch probleem te zijn dat enkel door WordPress zelf kon worden opgelost.
Moraal van het verhaal? Koop je domein beter niet zelf bij WordPress, maar vraag deskundige hulp!
Ja, ik heb al bij veel bloggers gemerkt dat de overgang vaak een kleine ramp is.
In elk geval, succes en dat alles met de .com webstek super goed mag gaan.
Doe jij dan nog zelf de wijzigingen of de justhost.nl dat wanneer je bevoorbeeld je lay-out wil veranderen?
LikeLike
Ze hebben me geholpen bij de problemen die ik ondervond met WordPress. Op dit moment doe ik alles aan de blog nog gewoon zelf.
LikeGeliked door 1 persoon
Handig, want ben daar natuurlijk zelf ook gene krak in, als’t eenvoudig is én ’t werkt, da’s het belangrijkste 🙂
LikeLike
Oh super! Ik ken dat veel gedoe, heb momenteel al maanden problemen bij het veranderen van host. Gelukkig is alles bij jou nu opgelost 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
En waarom die overgang? Ben je daar bij gebaat? Want uiteindelijk verandert er toch niks, niet?
LikeLike
ik vraag me eigenlijk net hetzelfde af, wat heeft het als voordelen? Want je betaalt er dan ook nog voor om zo’n domeinnaam te hebben, dan veronderstel ik toch dat je er ook voordelen bij hebt?
LikeLike
Een goede vraag…. 🙂
Er verandert inderdaad niets, behalve de url van de blog.
Laten we het op jeugdig enthousiasme en egotripperij houden… 😉
LikeGeliked door 2 people
met een eigen domein kan je je eigen layout wellicht makkelijker aanpassen naar je eigen wensen, en ipv wordpress.com overgaan naar wordpress.org.
LikeLike
Oooh! Proficiat! 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Hoera voor de nieuwe domeinnaam! Ik heb de mijne via godaddy.com aangevraagd en dat verliep gelukkig zeer vlot. Maar het is het resultaat dat uiteindelijk telt he? Veel blogplezier op je nieuwe plek!
LikeGeliked door 1 persoon
Wat is het voordeel van zo’n eigen stek?
LikeLike
Proficiat!
LikeLike
Fijn, je eigen stek! Lekker professioneel!
LikeLike
Super! Gefeliciteerd! Ik ben bezig hiermee en hoop alles binnen twee weken klaar te hebben. Ik ben nog niet helemaal uit over de host. Zit jij nu dus bij justhost? Ik vind die een beetje te duur…
LikeLike
Ik ben op dit moment nog gewoon bij WordPress!
LikeGeliked door 1 persoon
Ah je hebt je domein bij wordpress gekocht en niet bij just host. Verkeerd begrepen. Ik ga alles via antagonist doen. Blijf ook bij wordpress, maar dan wordpress.org.
LikeLike
Dat hele gedoe houdt me een beetje tegen om dat ook te doen, dus ik hou het voorlopig nog maar bij wordpress :-). Mijn feedly heeft alles wel automatisch overgenomen, waar ik bij andere blogs vaak de oude blog eerst moet verwijderen en de nieuwe dan weer moet toevoegen. Dus toch goed gedaan vind ik! 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Ik ben zelf ook heel erg tevreden over Justhost! En als er iets aan de hand is helpen ze je super snel!
LikeGeliked door 1 persoon
Oeeeeh! 👍🏻
LikeLike
Gefeliciteerd met je “DotCom” aankoop! Ik ben benieuwd naar de verdere ontplooiing van de site 😉
LikeLike
Val, groot meisje geworden nu! Dot Com klinkt veel professioneler! 😉 We blijven lezen!!!!
LikeGeliked door 1 persoon
Momenteel heeft flavieswereld.be nog een aantal problemen, daarom wou ik het volgend jaar proberen bij WordPress, maar geen goed idee dus!
LikeLike
Tja… Ik ken mensen waarbij het zonder problemen is verlopen. Maar bij mij dus absoluut niet het geval…
LikeLike
Proficiat met de .com! 🙂
LikeLike